Ny
OSLO FL V 870 Swing doors
Varenummer: OSLO FL V 870 Swing doors
| Teknisk info | OSLO FL V 870 Swing doors |
| Klimaklasse | 3M2 |
| Temperaturområde - °C | -1/+7°C |
| Udv. mål - H x D | 2000 x 870 mm |
| Køling | Ventileret |
| Afrimning | Hotgas |
| El-tilslutning, V/Hz | 220-240V/50Hz |
| Døre | Hængslede glasdøre |
| Hylder | Inkl. holdere og 5 x stålringe til blomsterspande. Tilvalg:
|
| Hjul/ben | Ben - tilvalg: hjul |
| Lys | LED - Top- og vertikal belysning |
| Modul type (L) | Total Display Area (M²) |
| 937 mm | 1,52 |
| 1250 mm | 2,03 |
| 1875 mm | 3,04 |
| 2500 mm | 4,05 |
Tilbehør som kan tilkøbes:
Ekstra holdere med stålringe til blomsterspande:
Vælg mellem 2 forskellige diametre:
- Ø 350 mm.
- Ø 450 mm.
Max antal blomsterspande, der kan være pr. modul:
- 937 mm: max. plads til 9 blomsterspande
- 1250 mm: max. plads til 12 blomsterspande
- 1875 mm: max. plads til 18 blomsterspande
- 2500 mm: max. plads til 24 blomsterspande
Andet tilbehør:
- Blomsterspande af stål (som foto - disse medfølger ikke som standard)
- Endegavle med spejle
- Selvlukkende døre
- Skydedøre
- Hjul
| Modul type (EE) | Energy Efficiency label |
| 937 mm |
|
| 1250 mm |
|
| 1875 mm |
|
| 2500 mm |
|
Vi er klar til vejledning og bestilling
(+45) 56 16 10 20
Kontakt os Du kan altid kontakte os pr. mail.