OSLO SV 700 Sliding doors VL
Varenummer: OSLO SV 700 Sliding doors VL
| Teknisk info | OSLO SV 700 Sliding doors VL |
| Klimaklasse | 3M1 |
| Temperaturområde - °C | -1/+5°C |
| Udv. mål - H x D | 1400 x 700 mm |
| Køling | Ventileret |
| Afrimning | El-afrimning |
| El-tilslutning, V/Hz | 230V/50Hz |
| Fender | Rustfrå stål fender |
| Gavl | Termoglas - 30 mm |
| Hylder | 3 hylder og bund |
| Døre | Skydedøre |
| Hjul/ben | Ben (hjul er tilkøb) |
| Lys | LED - Top- og vertikal belysning |
| Modul type (L) | Total Display Area (M²) |
| 937 mm | 1,05 |
| 1250 mm | 1,41 |
| 1875 mm | 2,11 |
| 2500 mm | 2,81 |
| Modul type (EE) | Energy Efficiency label |
| 937 mm |
Med skydedøre
|
| 1250 mm |
Med skydedøre
|
| 1875 mm |
Med skydedøre
|
| 2500 mm |
Med skydedøre
|
Vi er klar til vejledning og bestilling
(+45) 56 16 10 20
Kontakt os Du kan altid kontakte os pr. mail.
Relaterede produkter