Opal H1500/850 m/hængslede døre
Varenummer: Opal H1500/850 m/hængslede dør
| Teknisk info |
Opal H1500/850 V3 m/hængslede døre |
| Klimaklasse | 3M1 |
| Temperaturområde - °C | -1/+5°C |
| Udv. mål - H x D | 1500 x 860 mm inkl. fender |
| Endesektion (1875mm) - H x D | 1500 x 860 mm inkl. fender |
| Køling | Ventileret |
| Afrimning | El-afrimning |
| Gavle | 32 mm |
| Døre | Med hængslede CISA glasdøre |
| Hylder | 3 hylder og bund |
| Lys | LED - Top og vertikal belysning |
| Modul type | Total Display Area (M²) |
| 1250 mm | 1,26 |
| 1875 mm | 1,94 |
| 2500 mm | 2,62 |
| 3750 mm | 3,97 |
| 1875 mm - Endesektion | 2,69 |
| Modul type (EE) | Energy Efficiency label |
| 1250 mm |
Med CISA døre
|
| 1875 mm |
Med CISA døre
|
| 2500 mm |
Med CISA døre
|
| 3750 mm |
Med CISA døre
|
| 1875 mm - Endesektion |
Med CISA døre
|
Vi er klar til vejledning og bestilling
(+45) 56 16 10 20
Kontakt os Du kan altid kontakte os pr. mail.
Relaterede produkter