Amora
Varenummer: Amora
| Teknisk info | Amora |
| Klimaklasse | 3M1 |
| Temperaturområde - °C | -1/+5°C |
| Udv. mål - H x D | 1400 x 960 mm |
| Køling | Ventileret |
| Afrimning | El-afrimning |
| El-tilslutning,V/Hz | 230V/50Hz |
| Fender | Rustfri stål fender |
| Gavl | Termoglas - 32,50 mm |
| Hylder | 1 hylde og bund |
| Døre | Døre bagved til betjening |
| Hjul/ben | Ben (hjul tilvalg) |
| Lys | LED - Topbelysning |
| Modul type (L) | Total Display Area (M²) |
| 1250 mm | 1,94 |
| 2500 mm | 3,88 |
| Modul type (EE) | Energy Efficiency Label |
| 1250 mm |
|
| 2500 mm |
|
Vi er klar til vejledning og bestilling
(+45) 56 16 10 20
Kontakt os Du kan altid kontakte os pr. mail.