OSLO SV 815 OPEN H1,4M
Varenummer: OSLO SV 815 OPEN H1,4M
| Teknisk info | OSLO SV 815 OPEN 1,4M |
| Klimaklasse | 3M1 |
| Temperaturområde - °C | -1/+5°C |
| Udv. mål - H x D | 1400 x 815 mm |
| Køling | Ventileret |
| Afrimning | El-afrimning |
| El-tilslutning,V/Hz | 230V/50Hz |
| Fender | Rustfri stål fender |
| Gavl | Termoglas - 20 mm |
| Hylder | 3 hylder og bund |
| Døre | Åben køler - inkl. rullegardin |
| Hjul/ben | Ben (hjul er tilkøb) |
| Lys | LED - Top belysning |
| Modul type (L) | Total Display Area (M²) |
| 937 mm | 0,89 |
| 1250 mm | 1,15 |
| 1875 mm | 1,67 |
| 2500 mm | 2,18 |
| 3750 mm | 3,21 |
Kan sammenbygges med OSLO KR 815 H1,4M
| Modul type (EE) | Energy Efficiency label |
| 937 mm |
|
| 1250 mm |
|
| 1875 mm |
|
| 2500 mm |
|
| 3750 mm |
|
Vi er klar til vejledning og bestilling
(+45) 56 16 10 20
Kontakt os Du kan altid kontakte os pr. mail.
Relaterede produkter