Galaxy GD HE
Varenummer: Galaxy GD HE
| Teknisk info | Galaxy GD HE |
| Klimaklasse | 3M0 |
| Temperaturområde - °C | -1/+4°C |
| Udv. mål - H x D | 2054 x 924 mm |
| Køling | Ventileret |
| Kølemiddel | R600A |
| Afrimning | Off cycle |
| Kompressor | Frekvens reguleret kompressor |
| Støj niveau | L94/L125: 47 dB L188/L250: 48dB |
| Fender | - |
| Gavl | Termoglas - 41 mm |
| Hylder | 4 hylder og bund |
| Døre | Hængslede glasdøre |
| Hjul/ben | Ben |
| Lys | LED - Top- og vertikal belysning |
| Modul type (L) | Total Display Area (M²) |
| L94 -1025mm | 2,50 |
| L125 - 1332mm | 2,97 |
| L188 - 1967mm | 3,81 |
| L250 - 2582mm | 4,76 |
| Modul type (EE) | Energy Efficiency Label |
| 94 - 2 døre |
|
| 125 - 2 døre |
|
| 188 - 4 døre |
|
| 250 - 4 døre |
|
Vi er klar til vejledning og bestilling
(+45) 56 16 10 20
Kontakt os Du kan altid kontakte os pr. mail.
Relaterede produkter